20 let zkušeností, obchodních příležitostí a snaha využít kreativity a nadšení našich mladých odborníků nás isnpirovalo k vytvoření vlastní řady stylových překližkových výrobků. Přes všechny obtíže, které přinesl rok 2020, jsme dali život novému projektu – OrliPly Art.

OrliPly Art je internetový obchod s výrobním zařízením v České republice a distribucí po celém světě.

OrliPly Art je tým, který spojuje vášeň pro skloubení překližky s designovými stylovými výrobky.

OrliPly art jsou produkty, které prochází našimi rukami v každé fázi svého vzniku, od návrhu, přes samotnou realizaci až po dodání přímo k vašim dveřím.

Kombinací přírodního materiálu s moderními technologiemi vytváříme kvalitní stylové překližkové výrobky, které Vám mohou v různých formách přinést radost a potěšení po mnoho let. Možnosti výrobního zařízení jsou téměř neomezené a toto je pouze základní výčet produktů, které můžeme nabídnout:

Pro domácnost – doplňky pro organizování prostoru a ukládání předmětů, dekorace, nádobí, svícny.

Pro rodinu – hračky, dětské nástěnné metry, fotorámečky, funkční nábytek, hrací sady a stavebnice.

Pro kancelář – nástěnné mapy světa a jednotlivých zemí, organizéry.

Pro podnikání – vizitky, klíčenky, suvenýry, stojánky a různé dárkové předměty s firemními logy, symboly, obrázky nebo jakýmkoliv textem.

Kromě produktů uvedených v našem e-shopu můžeme zrealizovat jakýkoli z vašich nápadů. Stačí nás kontaktovat na tel.: +420 724 304 330 nebo emailu stepan@orlimex.cz.

Překližka je naše vášeň a my se pomocí produktů OrliPly Art snažíme, abyste to cítili i Vy.

www.orliplyart.com